ShowBizzz

Do të mund të ishte kunatë me Kiaren, në dasmë vallëzoj me këngën e saj

Para pak ditësh ishte dasma e Fatjonës dhe vëllaut të Butrintit, Shkumbinit.

Dasmë kjo tejet e komentuar në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Por nusja habiti të gjithë, ajo në sfond me këngën dedikuar Kiarës dhe Luizit publikoi një video në “Tik Tok”, ku shihet se po vallëzon me vello të bardh.

TS Poll - Loading poll ...

Ndonëse, kunata nuk u bënë, por një kujtim të përbashkët bukuroshet do ta ruajnë me të njëjtën këngë.