ShowBizzz

“Donte të ma bënte 8 me 2!” Armaldo flet për hatërmbetjen e dikurshme me Oltën

Rrugëtimi i Armaldo Kllogjerit ka qenë plot ulje-ngritje në “Big Brother VIP”.

Si fillim ai u pa i afërt me Olta Gixharin në ditët e para në reality show, ku qëndruan edhe të izoluar në rulotë. Më pas kaloi në krahun e Luiz Ejllit vetën që më vonë të shihej sërish mbështetës i Oltës në lojë.

Mirëpo jashtë programit, Armaldo ka një raport mjaft të mirë me aktoren.

Për këtë, tenori ka folur së fundmi teksa ishte i ftuar në një intervistë.

Ai ka deklaruar se Olta në një moment donte t’ia bënte ‘8 me 2”, por më pas u kaluan hatërmbetjet.

“Asnjë vetëm Olta në një moment donte të më bënte 8 me 2, po e shkëputëm hatërmbetjen dhe kemi një marrëdhë shumë miqësore…”-tha ai.

Kujtojmë se Oltës iu desh ta linte rrugëtimin e BBV përgjysëm, për shkak të gjendjes jo të mirë emocionale.