ShowBizzz

Dua Lipa provokon përsëri me Versace

Këngëtarja shqiptarë më famë botërore, Dua Lipa ka pozuar së fundmi më një mini fund të versace.

Flokët e kapura në gjysmë të kokës, grimin perfekt dhe një sy të mbyllur e dorën te goja, Dua dukej provokuese.

Ajo duket e zjarr në fotot e fundit.

ImageDua Lipa

Kujtojmë, se Dua ka qenë imazh i koleksionit të fundit të Versaces.