ShowBizzz

‘’Duje’’ e Albinës do të jetojë gjithmonë falë partnerit të saj

Këngëtarja Albina Kelmendi ka marr surprizën më të veçantë nga partneri i saj, Valon Vataj.

Ai ka hapur një Qendër Rekreative për Persona me Sindromën Down dhe Autizëm, shkruan ”Kosovarja”.

Kjo qendër mban emrin e këngës së Albinës dhe familjes Kelmendi “Duje”.

“Duje do jetojë gjithmonë falë teje”, ka shkruar Albina duke e etiketuar partnerin e saj në fotografitë e postuara./Kosovarja/