ShowBizzz

Dy gëzime në një ditë, Klea dhe Elgit Doda kurorëzojnë dashurinë, djali i tyre mbysh tre vjeç

Çifti i njohur dhe shumë i dashur për publikun Klea Huta dhe Elgit Doda do të kurorëzojnë nesër  dashurinë e tyre disa vjeçare.

Moderatorja dhe këngëtari nëser do të kurorëzojnë dashurinë e tyre dhe ceremoninë e dasmës do ta mbajnë në bregdetin e Himarës.

Çifti ka zgjedhur që dasmën ta bëjnë me 4 qershor, ditën kur djali i tyre, Kridi do të mbush 3-vjeç.

TS Poll - Loading poll ...

Sakaq, brime për revistën “Who” bëjnë të ditur se këngëtaret Artjola Toska dhe Juliana Pasha do të ndezin atmosferën e dasmës.