ShowBizzz

E papritur/ Ermali zbulon aktorin që puth Jonida Vokshin në ‘HOT’

Ermali ka zbuluar mbrëmjen e sotme se në sezonin e dytë të serialit “H.O.T” do kemi një të papritur. Teksa janë mbledhur për të festuar mbarimin e xhirimeve të serialit, Ermali ka zbuluar se një prej aktorëve do puthë Jonidën.

E papritur/ Ermali zbulon aktorin që puth Jonida Vokshin në

“Ja dhe ky që puthi Jonida Vokshin”, thotë Ermali duke drejtuar kamerën nga Florian Agalliu.

TS Poll - Loading poll ...

E papritur/ Ermali zbulon aktorin që puth Jonida Vokshin në

Kaq u desh dhe të gjithë janë bërë kuriozë ç’do ndodhë mes Jonidës dhe Florianit në sezonin e dytë të “H.O.T”, i cili do të rikthehet shumë shpejt në ekran me aktorë të rinj dhe surpriza.

E papritur/ Ermali zbulon aktorin që puth Jonida Vokshin në