ShowBizzz

E papritur/ Fansi i hedh Taynës të brendshmet në mes të skenës dhe ja si reagon këngëtarja

Tashmë është bërë trend që fansat t të hedhin reçipetat ose të brendshmet e tyre drejt këngëtarëve të preferuar teksa ata performojnë në skenë. Kjo gjë së fundmi i ka ndodhur dhe Taynës.

Këngëtarja ka qenë e ftuar në një nga koncertet e mëdha që organizohet në Gjermani, “Ilyrian Festival”,  ku dikush nga fansat i ka hedhur të brendshmet në skenë. 

Tayna e ka kaluar me shumë sportivitet. Ajo i ka marrë të brendshmet dhe i ka hedhur drejt publikut duke vazhduar performancën. 

TS Poll - Loading poll ...

E papritur/ Fansi i hedh Taynës të brendshmet në mes të