ShowBizzz

Efi bëri hapin e para,ja si veproi Luizi me postimin e saj?

Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes duket se kanë gjetur sërish miqësinë jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”. Një ditë më parë, ajo i shpërndau në rrjetin social “Instagram” këngën e tij ‘Përjetësisht’, por nuk u bë ‘lëvizja’ nga ana e Luizit.

Ai nuk e kishte ripostuar në “Instagram”, duke shtuar më shumë dyshimet se ende nuk flasin. Por ditën e sotme, këngëtari i njohur vendosi që të shpërndante vetëm postimin e Efit, si për të treguar se mes tyre gjërat janë ‘ok’.

Kujtojmë se pas përfundimit të reality show-t Efi ka qenë më e qetë se banorët e tjerë, nuk është parë shpesh në intervista apo në emisione siç po bëjnë banorët e tjerë.

E kundërta ka ndodhur me Luizin, i cili është shumë aktiv në botën e muzikës si dhe ka nisur koncertet në Shqipëri e jo vetëm.