ShowBizzz

Einxhel Shkira, shtatzënë për herë të dytë?

Einxhel Shkira ka ngritur dyshimet se mund të jetë shtatzënë për herë të dytë. Ajo ka shpërndarë një postim të fansave të cilët i kanë thënë: Herën e fundit që the Hedhoww ishe shtatzënë. Vras mendjen cila është surpriza jote kësaj here.

Einxhel Shkira, shtatzënë për herë të dytë?

 “Lol sa mirë më njihni”, ka shkruar Einxhel krahas postimit duke krijuar hapësirë për të menduar se ajo po konfirmon aludimet e fansave.

TS Poll - Loading poll ...

Einxhel Shkira, shtatzënë për herë të dytë?

Kujtojmë se Einxhel dhe partneri i saj, Dj Dagz u njohën në Big Brother VIP dhe tashmë janë prindër të një djali.

Einxhel Shkira, shtatzënë për herë të dytë?