ShowBizzz

Einxhel Shkira, shtatzënë për herë të dytë?

Ky sezon i “Big Brother VIP” mori gjithë vëmendjen e publikut, por kjo nuk do të thotë që të vjetrit të harrohen.

Çifti që u krijua në “Big Brother VIP”, Einxhel dhe Dagz, e çuan lidhjen e tyre në një tjetër stad, duke u bërë prindër per herë të parë.

Duke ditur se sa shumë komentohen në rrjet si çift, çdo veprim i tyre tërheq vëmendje.

TS Poll - Loading poll ...

Dhe kështu ka ndodhur pak më parë. Einxhel Shkira ngriti dyshimet se mund të jetë sërish shtatzënë.

Ajo vendosi të ripostojë një foto të një ndjekëse, ku thuhej: “Herën e fundit që the Hedhoww ishe shtatzënë. Vras mendjen cila është surpriza jote kësaj radhe.”

Si për ti hedhur benzinë zjarrit, Einxhel tha: “Lol sa mirë më njihni”.

Mos ndoshta Einxheli është sërish në pritje të ëmbël?