ShowBizzz

Emocionohet Ledri Vula, e bija ndërpret emisionin dhe e surprizon

Emisioni “Më lër të flas” është mbushur me emocione kur vajza e Ledrit, Poem Blu ka hyrë në skenë.

Emocionohet Ledri Vula, e bija ndërpret emisionin dhe e surprizon

Ajo i është shkëputur nga duart mamasë së saj, blogeres Sara Hoxha dhe ka shkuar pranë këngëtarit.

Emocionohet Ledri Vula, e bija ndërpret emisionin dhe e surprizon

Më pas Ledri ka performuar këngën “1 goat për ty” në skenë duke e lënë Poin me Romeon dhe Donaldin.