Ende pa mbushur diten, nuk do t’a besoni sa shikime ka shkuar “Perjetesisht” e Luiz Ejllit!

Ditën e djeshme, artisti i njohur Luiz Ejlli publikoi në kanalin e tij zyrtar të Youtube, këngën më të re “Përjetësisht” e cila u kthye direkt në një sukses të padiskutueshëm.

Kënga e tij ka marrë vëmendjen e publikut dhe në më pak se një ditë, kënga ka arritur thuajse një milion shikime.

Përmes vokalit të tij të jashtëzakonshëm dhe interpretimit të ndjeshëm, Luiz Ejlli ka arritur të transmetojë ndjenjat dhe emocionet e këngës në mënyrë të mahnitshme.

“Përjetësisht” sigurisht do të kthehet në një nga hitet më të dëgjuara në radio dhe platformat muzikore.

Nuk duhet të lëmë pa përmendur edhe një tjetër sukses. Hashtagu #perjetesisht është bërë trending në Twitter, duke përfshirë gjithashtu diskutime të shumta rreth këngës së re të Luiz Ejllit.Related Articles

Back to top button