ShowBizzz

Endi dhe Arbesa shpallen fituese në ‘Miss Universe Albania & Kosova 2023’

Bukuroshja nga Tirana, Endi Demneri fitoi mbrëmë kurorën e më të bukurës në Miss Universe Albania 2023!

Endi dhe Arbesa shpallen fituese në 'Miss Universe Albania &

Spektakli i bukurisë u mbajt në “Pallatin e Kongreseve” dhe u transmetua në Vizion Plus.

TS Poll - Loading poll ...

Endi dhe Arbesa shpallen fituese në 'Miss Universe Albania &

Endi Demneri, 24 vjeç ka vite që është pjesë e botës së modelingut. Ajo është e diplomuar ne Art Design.

Endi dhe Arbesa shpallen fituese në 'Miss Universe Albania &

Endi do te perfaqesoje Shqiperine ne edicionin e 72-të te Miss Universe, që këtë vit do të mbahet në El Salvador.

Ndërkohe qe Kosova do te prezantohet ne kete event me Arbesa Rrahmani, e cila u kurorezua ne mbremjen e djeshme si Miss Universe Kosova 2023.

Endi dhe Arbesa shpallen fituese në 'Miss Universe Albania &