ShowBizzz

Ëndrra e çdo vjehrre? Ja çfarë mendimi ka e ëma e Jorit për të dashurin e saj

Fred De Palma qëndroi pak ditë në jug të Shqipërisë për pushime me Jorin dhe më pas ata u panë duke shëtitur në rrugët e kryeqytetit.

Duket se gjërat mes tyre janë serioze pasi flitet se ata janë fejuar, ndërsa dyshimet u shtuan me një veprim të fundit të Jorit.

Ajo ka shpërndarë në Instastory disa foto të saj me të ëmën në shoqëri të reperit i cili po kalonte pak kohë në kuzhinë me ‘vjehrrën’ e tij.

TS Poll - Loading poll ...

Jori madje ka pyetur të ëmën nëse është e gëzuar për djalin që ajo ka në krahë dhe ajo i është përgjigjur me plotë bindje: Po Jori.lokimagazine