ShowBizzz

Ermali dhe Ariana shkëlqejnë në dasmë në Shqipëri

Në dasmën e Elgitit dhe Kleas,nuk mungoi edhe Ermali dhe Ariana.

Me një fustan tejet unik Ariana mori vëmendjen e të gjithëve.

TS Poll - Loading poll ...

Ajo ndau një fotografi së bashku me Ermalin, ku të dy shihen të lumtur pran njëri tjetrit, shkruan “Kosovarja”.

Kujtojmë se çifti së bashku kanë katër fëmijë.