ShowBizzz

Feston ditëlindjen, Beniada zbulon moshën me videon më epike

Sot është një ditë e veçantë për Beniada Nishanin. Kjo pasi modelja feston ditëlindjen dhe a jeni kurioz ta dini sa vjeç mbush?

Feston ditëlindjen, Beniada zbulon moshën me videon më epike

Këtë e ka treguar vetë ajo me anë të një videoje epike në rrjete sociale. Beniada është 32 por ndihet si 23.

TS Poll - Loading poll ...

Feston ditëlindjen, Beniada zbulon moshën me videon më epike

Modelja ndryshon qirinjtë e tortës nga mosha e vërtetë në 23.

Feston ditëlindjen, Beniada zbulon moshën me videon më epike

Feston ditëlindjen, Beniada zbulon moshën me videon më epike