ShowBizzz

Foto që ngre dyshime, Olta Gixhari shtatzënë për herë të dytë?

Mbrëmjen e së hënës, aktorja Olta Gixhari ndodhej në Tuz të Malit të Zi për promovimin e premierës së filmit “Në kuadër të dashurisë”.

Shpesh aktorja komentohet për format trupore të tejet joshëse dhe në formë.

Por në një videon e publikuar së fundmi në rrjetet sociale ajo i ka habitur jo pak ndjekësit, pasi Olta dukej me barkun pak të fryrë.

TS Poll - Loading poll ...

Kjo gjë bëri që menjëherë të nisin aludimet për një shtatzëni të mundshme të aktores.