ShowBizzz

Foto/ Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Kleas dhe Elgitit

Klea dhe Elgiti kurorëzuan mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre disavjeçare në martesë. Çifti mbajtën një dasmë madhështore në Himarë me të ftuar VIP. Më poshtë mund të shikoni veshjet e disa prej tyre:

Bora Zemani

Foto/ Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Kleas dhe

TS Poll - Loading poll ...

Donald Veshaj

Foto/ Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Kleas dhe

Romeo Veshaj

Foto/ Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Kleas dhe

Kiara dhe Luizi

Foto/ Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Kleas dhe

Ariana Fejzullahu

Foto/ Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Kleas dhe

Ermal Fejzullahu

Foto/ Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Kleas dhe

Kejsi Tola

Foto/ Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Kleas dhe

Miriam Cani

Foto/ Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Kleas dhe

Juliana Pasha

Foto/ Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Kleas dhe

Olta Boka

Foto/ Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Kleas dhe