ShowBizzz

Gjiko sjell lajmin e shumpritur, gëzohen fansat

Asdren Gjikolli, i njohur për të gjithë me nofkën Gjiko, këto ditë i ka gëzuar fansat me lajme të mira.

Reperi shqiptarë ka një vitë pa publikuar ndonjë projekt muzikore dhe si duket pritjes i erdhi fundi, shkruan “Kosovarja”.

Gjiko përmes një Instastory, na informojë se kënga e radhës po vjen shumë shpejt dhe jo vetëm por në bashkëpunim me reperin Buta.

Këtu kemi disa nga pamjet nga videoklipi i shumëperfolur.

Si duket një verë e nexhtë po i pret artistët.