ShowBizzz

I hedhin të brendshme në skenë, ja reagimi epik i Taynës

Nëse më parë ishte disi e çuditshme kur dikush hidhte të brendshme në skenë, tashmë ky veprim është kthyer në trend.

Mes shumë këngëtarëve të huaj, përfshirë këtu Malumën, së fundmi ky “incident” i ka ndodhur dhe reperes së njohur shqiptare, Taynës.

Teksa po performonte në një koncert në Gjermani, një person nga publiku i ka hedhur të brendshme në skenë, dhe reagimi i Taynës ishte epik.

TS Poll - Loading poll ...