ShowBizzz

Incident në dasmë/ Elgiti djeg shaminë e beqarit dhe kap padashje dorën

Elgiti dhe Klea u kurorëzuan në martesë ditën e djeshme në Himarë. Të ftuar ishin shumë miq e familjarë të çiftit.

Në videon e mëposhtme mund të shikoni momentin kur Elgiti ka djegur shaminë e beqarit dhe padashje ai ka djegur pak dorën:TS Poll - Loading poll ...