ShowBizzz

Ish- banorja e BBV në një lidhje të re? Ja si qëndron e vërteta

Ish-konkurrentja e ‘Për’puthen’ dhe e ‘Big Brother VIP Kosova’, Melisa Lleshi është komentuar shpesh për jetën e saj personale, ku prej disa kohësh tashmë është ndarë nga Andi, me të cilin kishte një lidhje 1-vjeçare.

Mirëpo, së fundmi, Melisa po komentohet për një lidhje të rë të mundshme me reperin One T.

Ata janë fotografuar së bashku, ndërkohë që ‘n’Zoom’ raporton se romanca e tyre nuk ka më shumë se një muaj që ka startuar.

TS Poll - Loading poll ...

Ndërkohë, ende nuk e dimë nëse bëhet fjalë për bashkëpunim muzikor, apo nëse po lind diçka mes dyshes.