Ish- ylli shfaqet mahnitëse, bikinit mezi ia “mbulojnë pjesën intime”

Ish- ylli i Love Island, Millie Court, ka shfaqur trupin e saj të bukur me bikini.

Mille ka postuar fotografi e video ku shihet me një sërë rroba banje me ngjyra të ndezura, rrobat këto që mezi ia mbulojnë “pjesën intime”.

Bukuroshja shihet e buzëqeshur dhe e lumtur me pamjen e saj, ndërsa në rrjetin e saj Instagram nuk mungojnë komentet nga më të bukura.

ImageMillie Court

26 vjeçarja e cila së fundmi është rikthyer me të dashurin e saj Liam Reardom, në fotografi nuk ka vendosur grimë të rëndë, por nuk i mungojnë akesesorët që ia bëjnë dukjen edhe më të bukur.

TS Poll - Loading poll ...

ImageMillie CourtRelated Articles

Back to top button