ShowBizzz

Ja si u veshën disa nga VIP-at shqiptarë këtë Halloween

Data 31 tetor shënon festën e Halloween-it.

I njohur më parë si Vigjilja e të Shenjtëve apo Samhain, eventi që dikur i dedikohej nderimit të të vdekurve, shenjëtorëve dhe martirëve, është kthyer tashmë në një traditë festive në gati çdo vend të botës.

Vitet e fundit kjo festë ka filluar të festohet shumë edhe në Shqipëri dhe VIP-at tanë e tregojnë më së shumti.

TS Poll - Loading poll ...

Më poshtë ju sjellim disa nga veshjet e sotme të personazheve të njohur të ekranit.

Zgjidhni ju personazhin e peferuar.lokimagazine