ShowBizzz

Juliana Nura komenton banorët e BBVK2: Po më kopjojnë mua

Juliana Nura ka qenë një ndër konkurrentet më të forta dhe të komentuara të edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Kosova’.

Bukuroshja tashmë po shijon eksperiencën e re në spektaklin e kërcimit dhe duket se po ia del për mrekulli.

Megjithatë, përpos angazhimeve, ish-konkurrentja e ‘reality shoë-t’ të famshëm duket se ka pasur kohë edhe të ndjekë lojën e banorëve VIP të këtij edicioni.

TS Poll - Loading poll ...

Në një intervistë për ‘Prive’ ajo ka komentuar disa nga banorët, duke thënë se po bëjnë të njëjtën lojë si ajo, kur ishte në ‘BBVK’ vitin e kaluar.

“Jo vetëm Santiana, por shumë lojtarë aty vërehet që na kanë përcjell me vëmendje vitin e kaluar dhe janë duke përdorur lojën që unë e kam bërë vitin e kaluar. Kjo goca që po përmendet, Santiana, është e vërtetë që ne e kemi të përbashkët faktin që nuk i pëlqejmë njerëzit që janë personazhe si ky personi që sapo e përmende. I kanë përdorur jo vetëm Santiana, por edhe disa banorë të tjerë disa fjalë të mia si: ‘prit e përcjell’, ‘gatimi’, ‘lavanderia’, e të tjera”, tha ajo.

Megjithatë, Xhuli tha se loja që ka bërë ajo mbetet e saj dhe se një kopjeje nuk do t’i përshtatej.

“Vërehet që më kanë përcjell me vëmendje vitin e kaluar dhe janë duke i përdorur të njëjtat gjëra. Krejt ua uroj suksesin maksimal vetëm që lojën time lërjani Xhulit, përdoreni sa t’mundeni por…si unë që e kam përdor lojën time normal që nuk mundeni t’i përdorni”, tha Juliana.