ShowBizzz

Kënga e saj e re është dedikim për Kristin? Reagon për herë të parë Keisi

Në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar Keisi Meidini. Ajo pak ditë më parë ka publikuar këngën e saj me titull “Bye Bye”. Shumë kanë aluduar se ia ka dedikuar Krist Aliajt, sa e vërtetë është kjo?

“Nuk ia kam dedikuar askujt dhe gjëja për të qeshur është se si unë mund t’i bëja “diss” Kristit kur isha unë ajo që brenda shtëpisë e mbylla vet lidhjen me të. Nuk kam pasur më kontakte me Kristin, pra ashtu siç kanë pritur njerëzit.(qesh) Kënga ka 6 muaj që ka qenë në studio por duke qenë se unë dua çdo gjë të përkryer prita dhe ky ishte momenti për ta publikuar”.TS Poll - Loading poll ...