ShowBizzz

Kiara-Luiz “në luftë” me çiftin Bora-Donald, ja cili nga ta po pëlqehet me shumë nga fansat

Ish-finalisti i Big Brother VIP Albania 1, Donald Veshaj si dhe fituesi i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli padyshim që janë dy nga personazhet më të komentuara të këtij formati, raporton Gazeta Sinjali.

Ata ndër tjera, u përfolën jashtëzakonisht shumë edhe për partneret e tyre që kanë zgjedhur t’i kenë afër vetës, e që janë Bora Zemani dhe Kiara Tito, dy yje të showbizit.

Bora e Kiara ndiqen nga një numër i madh i fansave në rrjetin social “Instagram”. Bora nga 1 milion ndjekës e Kiara nga 724 mijë, të cilët janë të zjarrtë t’i shohin që të dyja teksa na tregojnë më shumë për jetën personale me partnerët e tyre.

TS Poll - Loading poll ...

ImageLuizi dhe Kiara

Saherë që dy moderatoret postojnë fotografi me ta, pëlqimet shkojnë në tjetër nivel.

Së fundmi që të dyja në profilet e tyre kanë postuar fotografi nga dasma e djeshme e Kleas dhe Elgitit.

ImageBora dhe Donald

Kiara e cila në forografinë me Luizin për vetëm tri orë ka grubulluar mbi 91 mijë pëlqime, po ndiqet nga Bora e Donaldi të cilët për dy orë kanë 87 mijë të tilla.