ShowBizzz

Klea dhe Elgiti i thonë “Po” njëri-tjetrit, ja pamjet nga ceremonia magjike e kurorëzimit të martesës

Klea dhe Elgiti kurorëzuan sot dashurinë e tyre disavjeçare. Në praninë e djalit të tyre, Kridit, si dhe mes familjarëve dhe miqve çifti i thanë “Po” deri në pafundësi njëri tjetrit.

Dasma u mbajt në Livadh, Himarë dhe menjëherë kanë nisur të publikohen videot e para. Siç shihet në pamjet e siguruar nga Klea shkëlqen e veshur me fustanin e nusërisë, por, dhe Elgiti me kostumi ne dhëndrit.

View this post on Instagram

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)

TS Poll - Loading poll ...
View this post on Instagram

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)