ShowBizzz

Kristi flet për raportin me Zhaklinën: Ja si u ndjeva kur e pashë me…

Gjatë një interviste në rubrikën “Mos i bjer me top”, tek E Diell, Krist Aliaj nuk i ka shpëtuar as pyetjes në lidhje me Zhaklinën

Ai u pyet nga Ronaldo Sharka se si është ndjerë kur e pa Zhaklinën duke u puthur me një mashkull tjetër.

Kristi shprehet se është shumë i lumtur për të dhe mesa Zhaklina i ka treguar, janë një çift që shkojë shumë mirë me njëri-tjetrin.

Ronaldo Sharka: Këtë periudhë ka qarkulluar një video e Zhaklin Lekatarit duke u puthur me një mashkull jashtë Shqipërisë i cili është aluduar se është i dashuri i saj. Si u ndjeve kur e pe këtë video, u ndjeve disi xheloz?