ShowBizzz

Kristi flet për Zhaklinën: Kaluam 5 muaj bashkë. Nuk isha xheloz

I ftuar në rubrikën “Mos i bjer me Top”, Kristi ka folur për Zhaklin Lekatarin dhe marrëdhënien e tyre. Kristi ka treguar se ata janë takuar disa herë dhe Zhaklina i ka folur për lidhjen e saj. Ai tha se i ka dhënë çokollata, si gjest shoqëror.

“Kam komunikuar me Zhaklinën, i kam dhënë çokollata belge. Nuk ishte në kuadër romantik. Kaluam 5 muaj bashkë. Ishim profesionalisht të lidhur. Ishte thjesht një gjest profesional, shoqëror. Kemi pirë dhe dy kafe. Nuk isha xheloz. Unë u kënaqa për Zhaklinën. Më tregoi si qëndronte situata kur u takuam. Ata shkojnë shumë si çift. Nuk e njoh. Më ka thënë që ai është shumë i mirë. Besoj se mund të zhvillohet diçka aty.”- tha Kristi.

Kristi flet për Zhaklinën: Kaluam 5 muaj bashkë. Nuk isha xheloz