ShowBizzz

Kristi i lë takim, Keisi e refuzon publikisht

Duket se Keisi nuk i ka pritur mirë deklaratat që Kristi ka bërë pas Big Brother VIP duke u shprehur se nuk do kthehej kurrë me Keisin dhe se nuk kanë patur komunikim.

Tani që Kristi po përpiqet të rregullojë marrëdhënien mes tyre duke mbetur miq, Keisi e ka refuzuar.

Gjatë rubrikës “Mos i bjer me top” në “E diell”, Ronaldo Sharka ka telefonuar Keisin, duke i thënë se Kristi dëshironte të linte një takim me të për t’i dhuruar disa çokollata.

“Keisi i meriton ca çokollata belge”, i tha Kristi nga telefoni, mirëpo Keisi e ka refuzuar. Ajo ka postuar këtë moment në InstaStory dhe ka shkruar: “Nuk i haj të ëmblat”.