Horoskopi

Ky është parashikimi i astrologut Paolo Fox për sot

Dashi
Rikthehet një dëshirë e fortë për të dashuruar dhe për t’u rikthyer në lojë në një lidhje të re, ndaj përfitoni nga favori i yjeve për t’i dhënë shtysë të re jetës suaj dashurie. Në punë, është më mirë të tregoheni më tepër diplomatikë sot.

Demi
Ka ardhur koha të lini veten pak më shumë në dashuri dhe të kapërceni një krizë që ju ka munduar pak deri tani. Nga pikëpamja e punës, nxirrni jashtë gjithë shpirtin tuaj të sakrificës.

Binjakët
Dashuria nuk po shkon shumë mirë dhe ju ndjeni një distancë të fortë nga partneri. Mundohuni të kuptoni se cilat janë problemet në marrëdhënien tuaj dhe veproni në përputhje me rrethanat. Në punë, ka ardhur koha për t’u treguar të tjerëve vlerën tuaj.

TS Poll - Loading poll ...

Gaforrja
Pak qetësi vjen në jetën bashkëshortore, shfrytëzojeni për të kaluar një kohë cilësore me partnerin tuaj. Në punë është më mirë të afirmohet dhe të vendosë kushtet e veta.

Luani
Paqja i kthehet jetës bashkëshortore dhe edhe beqarët do kenë shanse më të mira për të gjetur një shpirt binjak. Në punë, vazhdoni të punoni ashtu siç mundeni.

Virgjëresha
Kujdes nga kjo hënë e keqe që ju bën pak grindavec sot. Marrëdhëniet me të tjerët nuk do shkojnë shumë mirë dhe ndryshime të mëdha janë në ajër në punë.

Peshorja
Në dashuri përpiquni të jeni sa më të qetë sepse nuk është koha ideale për shpërthime apo zënka të kota. Jo çdo gjë po shkon mirë në punë, por duhet të keni durim.

Akrepi
Kjo ditë sjell shumë lajme në dashuri, por përpiquni të mësoni nga gabimet e së shkuarës. Në punë ka disa pengesa, por përpiquni t’i përjetoni vështirësitë me shkëputje.

Shigjetari
Në dashuri duhet vemendje maksimale sepse mund te kete disa probleme me partnerin. Në punë, nëse ka dyshime, tregohuni të durueshëm sepse do të duhet kohë për të gjetur zgjidhje.

Bricjapi
Dashuria kërkon vëmendje maksimale dhe nëse jeni në lidhje me disa persona në të njëjtën kohë do t’ju duhet të bëni zgjedhje. Në punë përfitoni nga ky moment me fat.

Ujori
Lajmet e mira dhe mundësitë për të përjetuar emocione të forta vijnë në dashuri. Në punë mund të ketë pengesa për të kapërcyer por asgjë shumë serioze.

Peshqit
Yjet e sotëm ju japin mundësi të mrekullueshme për të përjetuar emocione të forta. Në punë, kushtojini vëmendje çështjeve me para edhe nëse gjërat do të fillojnë të ecin më mirë nga fundi i muajit.