ShowBizzz

Ky person special po e shoqëron Rinën sot për drek

Rina Balaj u komentua në media rozë së fundmi për paraqitjen e saj në koncerit e Capital T.

Këngëtarja si duket pas krejt punës së lodhshme, më në fund ka nisur pushimet me familjen.

Ajo sot ka postuar një Instastory në bikini dhe një pjesë të videos duket nëna e saj.

Gjithashtu, Rina Balaj ka pak ditë që ka sjell bashkëpunim më të fundit.