Kylie Jenner dhe Jordyn Woods ribashkohen 4 vjet pas skandalit të tradhtisë

Kylie Jenner dhe Jordyn Woods mund ta lënë pas të kaluarën.

Kylie dhe ish-shoqja e saj, u panë duke dalë nga një restorant së bashku në Los Anxhelos të shtunën mbrëma, katër vjet pas zënkës së tyre publike.

Paraqitja e tyre së bashku është një zhvillim i papritur pasi miqësia e tyre dikur e ngushtë përfundoi në shkurt 2019, kur u publikua lajmi se Woods dyshohet se kishte tradhtuar me të dashurin e motrës Khloé Kardashian, Tristan Thompson.

“Edhe pse Kylie ishte shumë e mërzitur dhe e neveritur nga situata e Tristanit, ajo nuk donte të merrte ndonjë vendim të ashpër kur bëhej fjalë për Jordyn”, tha një burim për PEOPLE në vitin 2019 për Jenner dhe Woods.

“Për një kohë të gjatë dukej sikur Kylie nuk ishte e sigurt se çfarë do të ndodhte me miqësinë e tyre. Ishte shumë e vështirë për Kylie që thjesht ta largonte Jordyn nga jeta e saj. Kylie ishte i shkatërruar në fillim. Jordyn ishte e besuara e saj për kaq shumë kohë. Kur Kylie fshihte shtatzëninë e saj nga bota, Jordyn kalonte pothuajse çdo ditë me të”, shtoi burimi.Related Articles

Back to top button