ShowBizzz

Learta më shumë ngjanë me nënën, apo me vjehrren?

Ngjarja e fundit në familjen e këngëtares Shyhrete Behluli, ka prodhuar lajm.

Ahengu i synetisë së nipit edhe një herë mbushi rubrike rozë me lajme, komente e fotografi.

Ndërkohë, në një nga fotot e shumta, shihet Learta me të ëmën dhe vjehrren e saj, shkruan “Kosovarja”.

Edhe këtu Learta Jakupi duket kryekëput këngëtarja Shyhrete Behuli.

Më bëjë nënë, ti ngjaj vjehrres.