ShowBizzz

“Luani im, shpirti i shpirtit tim”- Lajmërohet e dashura e Bleros

Pasi këngëtari Blero u fut në “BBVK” po merr përkrahje të madhe nga të gjithë ndjekësit e tij.

Një përkrahje e ‘fortë’ u bë edhe natën e mbrëmshme.

E dashura e re, publikoi një fotografi të tij ku i shkruan fjalë emocionuese shoqëruar me një emoy të luanit dhe një zemre.

TS Poll - Loading poll ...

Image
Blero

“Dashuri, krenaria ime, shpirti i shpirtit tim, ju jeni gjithmonë fituesi im, çdo ditë, Të dua”, shkroi ajo.