ShowBizzz

Luizi dhe Kiara në negociata për shtëpinë e re(Foto)

Çifti më i famshëm i Showbizit Luiz Ejlli dhe Kiara Tito duke se janë në negociata për të të blerë shtëpinë e tyre të re.

Ata janë fotografuar në mëngjes me një agjente imobiliare.

Ndërkohë kujtojmë që ata kurorëzuan dashurinë e tyre në një ceremoni në tarracën e bashkisë së Tiranës më 6 maj,

kur u mbajat dhe finalja e BBV ku çmimin e madh e mori sërish Luizi.