ShowBizzz

Luizi i dedikoi këngë, reagon Kiara

Luizi publikoi së fundmi këngën e tij të re. Kënga titullohet “Përjetësisht” dhe është baladë që i dedikohet bashkëshortes së tij, Kiara Titos.

Luizi i dedikoi këngë, reagon Kiara

“Kur jeta më mundi rrugën e gjeta te ti. Nuk e di a të meritoj pasha dy sytë në ballë, kam një jetë që po të kërkoj, unë si ti kurrë nuk kam parë. Se çdo ditë e ndjeja, e ndjeja që një ditë do jem me ty”, këndon Luizi mes të tjerash teksa shton: Përjetësisht tha zemra, përjetësisht e jemja, kanjëherë kam frikë a mos je andërr e po cmendna.

TS Poll - Loading poll ...

Luizi i dedikoi këngë, reagon Kiara

Kiara e ka publikuar këngën në Instastoryn e saj dhe krahas saj ka shkruar: My summer jam.

Luizi i dedikoi këngë, reagon Kiara

Luizi i dedikoi këngë, reagon Kiara