ShowBizzz

Më romantike se kurrë, e dashura e re përkrah publikisht Bleron!

Blero Muharremi iu bashkua shtëpisë së “Big Brother VIP Kosova” mbrëmjen e 20 tetorit, e deri më sot, nuk kanë munguar rrëfimet prej tij.

Përsa i përket jetës private, Blero tregoi se ka nisur një lidhje të re dashurie, duke shtuar më pas se është mjaft i lumtur.

Aventurën e tij në reality show duket se e mbështet edhe partnerja e tij.

TS Poll - Loading poll ...

Së fundmi ajo ka bërë një postim në InstaStory, ku teksa i ka dedikuar Bleros disa fjalë të ëmbla, ka shprehur hapur dhe mbështetjen për të në BBVK.

“Dashuri, krenaria ime, shpirti i shpirtit tim, ti je gjithmonë fituesi im, çdo ditë, Të dua”, shkroi ajo.lokimagazine