ShowBizzz

Me tupana siç e do tradita, hyrja spektakolare e Kleas dhe Elgitit në dasmën e tyre (VIDEO)

Çifti shumë simpatik i ekranit shqiptar, Klea Huta dhe Elgit Doda janë martuar mbrëmjen e sotme në një ceremoni madhështore në bregdetin e jugut të vendit tonë.

Pasi i thanë “Po” njëri-tjetrit dhe u betuan për dashurinë e tyre çifti po mban edhe një dasëm siç e do tradita.

Madje dasma ka nisur me tupana ku hyrja e Klea Hutës dhe Elgiti duke kërcyer e shijuar në maksimu dasmën e tyre, duket spektakolare./albeu.com/

TS Poll - Loading poll ...