ShowBizzz

Melisa me këngë të re, por më kë është bashkëpunimi?

Pas daljes nga Big Brother VIP Kosova, Melisa Lleshi po punon fort në projekte të reja muzikore.

Artistja së fundmi ka zbuluar se së shpejti lanson projektin e radhës madje në duet.

Ajo postoi fotografi të reja nga xhirimet por nuk dha shumë detaje rreth këngës dhe bashkëpunimit.

Megjithatë Melisa zbuloi pak nga teksti dhe ne mezi po presim ta dëgjojmë të plotë