ShowBizzz

Mënyra se si burri i Rita Orës flet për të është kaq e veçantë

Taika Waititi nuk mund t’i këndojë mjaftueshëm lavdërimet e tij për gruan Rita Ora.

Në një kopertinë të re për The Hollywood Reporter, regjisori i Thor: Love and Thunder, 47 vjeç, u entuziazmua për bashkëpunimin me Orën në videoklipin e këngës së saj “Praising You”.

“Më pëlqen të punoj me të,” tha Waititi për revistën. “Qeshim shumë bashkë. Është bukur të jesh i martuar dhe të punosh me dikë që është jashtëzakonisht i talentuar. Ne kemi një sens të ngjashëm humori dhe dëgjojmë të njëjtat gjëra. ”

TS Poll - Loading poll ...

Në gusht të vitit 2022, një burim i tha PEOPLE se çifti ishte martuar në një ceremoni “shumë të vogël”, pak pasi dyshja ndezën thashethemet për martesën kur Waititi dhe Ora mbanin ato që dukej të ishin grupe dasmash në mediat sociale.