ShowBizzz

Michael Phelps dhe gruaja e tij Nicole Johnson po bëhen prindër për herë të katërt

Michael Phelps dhe gruaja e tij, Nicole Johnson, janë në pritje të fëmijës së tyre të katërt së bashku.

Johnson njoftoi lajmin emocionues në Instagram të hënën, një ditë pasi dyshja festuan përvjetorin e shtatë të martesës.

Postimi përmbante një foto nga çdo vit të martesës së çiftit, duke përfshirë një foto të të dyve në ndeshjen e Baltimore Ravens këtë të diel.

TS Poll - Loading poll ...

Në film, dyshja ishin të gjithë të buzëqeshur teksa prisnin anash, me Nicole duke e shfaqur plotësisht barkun e saj në rritje me një fustan të zi të ngushtë dhe një fanellë.

“Gëzuar përvjetorin për mikun tim, bashkëshortin dhe partnerin tim të jetës,nuk mund të kisha kërkuar askënd më të mirë!”, ka shkruar Johnson, 38 vjeçe.

Për ata që po pyesin… po! ne presim Phelpsin tonë të 4-të në vitin 2024”, shtoi ajo.

Ndërsa kjo është hera e parë që dyshja konfirmojnë shtatzëninë e tyre, fansat fillimisht dyshuan se Johnson se ishte shtatzënë muajin e kaluar.

Çifti të cilët kanë djemtë Boomer, Beckett dhe Maverick, u takuan në vitin 2007 dhe ishin në lidhje për vite me radhë përpara se të lidhnin martesën më në fund në 2016.

Dyshja shpesh ndajnë pamje nga jeta e tyre në mediat sociale, duke postuar gjithçka nga udhëtimet familjare deri te arritjet akademike të djemve të tyre.