ShowBizzz

Mikesha brenda Big Brother, Nita tregon pse nuk takohet me Diolën

E ftuar në “S’e luan topi” Nita Latifi ka komentuar disa prej raporteve që ka sot me banorët e Big Brother, mes tyre edhe me mikeshën e saj Diolën.

Ajo tregoi se arsyeja pse nuk e takon Diolën është se nuk kanë gjetur kohë për njëra-tjetrën.

“Me Diolën nuk kemi kohë të shihemi. Po e themi realisht që nuk kemi kohë”, tha Nita dhe shtoi se do e takojë pas emisionit, por vetëm 1 orë.