ShowBizzz

Mori vëmendjen e publikut, ja sa kushtoi fustani i Borës në dasmën e Elgitit dhe Kleas

Në dasmën e djeshme të Elgitit me Klean, vëmendje të madhe morrën edhe personazhet e ftuar, duke përmendur këtu çiftin Luiz-Kiara, vëllezërit Veshaj, si dhe Bora Zemani.

Për këtë të fundit, në rrjet nuk kishin të mbaruar komplimentet për fustanin e bukur që kishte zgjedhur për të shkuar në dasmën e çiftit.

Mirëpo sa i kushtoi Borës fustani rozë pastel? Plot 325 dollarë.

Krahasuar me disa nga veshjet e personazheve të njohur të showbizit shqiptar, përmendur këtu Kidën e cila është parë shpesh me veshje të një çmimi marramendës (mbi 10 mijë euro), ky i Borës është paksa ‘modest’.