ShowBizzz

Ndahet çifti i njohur i showbizit

Taylor Swift dhe Matty Healy janë ndarë pas një romance dymujore, raporton TMZ.

Në muajin maj u zbulua që dyshja ishin duke shijuar një romancë, port ani ata sërish janë single.

Nuk është ende e qartë se pse dyshja i kanë ndarë rrugët.

TS Poll - Loading poll ...

 

Swift kishte nisur këtë romancë pas ndarjes nga Joe Alwyn, me të cilin ka qenë rreth gjashtë vite.