ShowBizzz

Ndryshimi i pabesueshëm i Fatmir Spahiut, kilogramët e tepërt janë zhdukur

Aktori Fatmir Spahiu sapo ka postuar një fotografi të re në rrjete sociale.

Dhe, imazhi që servohet në këtë foto, është thjesht befasues, shkruan “Kosovarja”.

TS Poll - Loading poll ...

Aktori duket i tjetërsuar për shkak të rënjës së madhe në peshë.

Siç kuptojmë, Fatmir Spahiu deri më tani ka humbur rreth 70 kilogram.