ShowBizzz

Në sezonin e ardhshëm, Luiz Ejlli në jurinë e “Dancing with the stars”?

Në përmbledhjen e sotme ditore të “Dancing with the stars”, kishte një suprizë të papritur për ndjekësit.

Luiz Ejlli u bë pjesë e provave të konkurrentëve, konkretisht të Eltionit dhe Ina Kollcakut.

Mirëpo, kjo e fundit e ngacmoi Luizin duke i thënë se ka dëgjuar që këngëtari do të jetë pjesë e jurisë në sezonin e ardhshëm, meqenëse u shpall fitues i “Big Brother VIP”.

TS Poll - Loading poll ...

Po të isha unë kryetar do kishte supriza, nuk do ishte as Valbona as Olta, por do ishte Rovena Dilo”– iu përgjigj Luizi, duke ngacmuar kështu Eltionin, i cili ka qenë në një romancë me këngëtaren.

Më tej ai shtoi: “Aty në juri ka edhe njerëz që nuk kanë lidhje me këtë pjesë, por janë juri”– tha Luizi, gjë që u duk si një thumb ndaj Olta Gixharit.lokimagazine