ShowBizzz

Nëna e Butrint Imerit e “kallë” atmosferën në dasmën e djalit

Nëna e Butrintit, shumë herë është komentuar nga mediat rozë për elegancen dhe bukurin që ka.

Ajo në dasmën e Shkumbinit, djalit të saj dukej më e lumtur se kurrë.

Me këngë e valle fillon atmosferën ende pa hyrë në restaurant.

TS Poll - Loading poll ...
@butrintimeriiiiiiiii

Familia Imeri❤️#butrintimeri #fyoupage #albaniaboy🇦🇱 #perte #viral #albania #kosova #frypgシ #🇦🇱🇽🇰❤️ #🇦🇱🇽🇰 @BUTRINT IMERI

♬ suono originale – Butrint❤️dashuri❤️

Nuk mbetet pa u komentuar edhe linjat e saj, që vështirë të cilësohet si vjehërr, shkruan “Kosovarja”