ShowBizzz

Nga Mevlan Shaba me partneren te Jori Delli, kemi surpriza nga “Kepi i Tundimeve”

Me siguri të gjithë e mbani vend vitin e kaluar programin “Kepi i Tundimeve” në Top Channel.

Ai u zhvillua në bregdetin e Kepit të Rodonit me personazhe të njohur dhe të panjohur të cilët duhet t’i rezistonin njëri-tjetrit.

E këtë vit duket se do të ketë risi!

TS Poll - Loading poll ...

“Kryefjala” ka zbuluar se këtë verë “Kepi i Tundimeve” do të ketë pjesëmarrës personazhe të njohur të ekranit si: Jori Delli, Ronaldo Sharka, Mevlan Shaba me partneren, e shumë të tjerë. Në rolin e moderatores do të jetë Kiara Tito, ndërsa në atë të opinionistes Monika Lubonja.

Përsa i takon detajeve të reja, duhet të presim për të mësuar më shumë, por duket se na pret një sezon veror shumë interesant!